Ana sayfa

Zigong Ka Wah Handicrafts Manufacturing Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

Zigong Ka Wah Handicrafts Manufacturing Co., Ltd.

2011 yılında kurulan kendi fabrikamız, her yıl 30'dan fazla ülkeye ihraç edilen binlerce dinozor üreten bir üreticiyiz .

Devlet tarafından verilen ihracat lisansına / hakkına sahibiz.

Firmamız olgun üretim hattı, kesinlikle kalite kontrol ve iyi eğitimli satış ve satış sonrası servis ekibi müşterilerimiz tarafından övgüyle.

Üretici: Kawah

Ana Ürünler: Animatronik Dinozor, Animatronc Hayvan, Animatronic Böcekler, Dinozor Kostüm, Dinozor Sürmek, Dinozor Fosili, vb.

Zigong Kawah el sanatları imalat co., LTD dinozorlar ülkesi için ünlü Sichuan, güneyinde bulunan Zigong şehrinde bulunmaktadır.

Kawah teknolojisi, şirketin gelişim sürecinde her zaman "simülasyon biyonik endüstrisinin liderini yaratma ve Zigong'un yerel dinozor kültürünü ilerletme", birinci sınıf için çaba gösterme ve her türlü çabayı gösterme marka misyonuna bağlı kalmıştır. Çin'in ilk biyonik simülasyon markasını yarattı.

Şirket, Zigong'un geleneksel el sanatı ve modern elektronik teknolojisinin organik kombinasyonunu üretim sürecinin organik birleşimiyle Kawah markasının gelişimi için yeni bir bölüm açtı!

Zaman ve uzayda yolculuk yapın, antik cazibenin tadını çıkarın! Kawah teknolojisi sizin için mükemmel bir ürün yaratmak için mükemmel teknolojiyle mükemmel bir "hayal dünyası" yaratır. Firmamız Jurassic "reprodüktör" olarak bilinir. Ürünlerimiz Asya Pasifik, Avrupa, Amerika ve benzeri birçok ülkeye ihraç edilmektedir, çünkü dünyanın dört bir yanındaki insanlar dinozor selamlarına antik çağrısı getirmiştir.

Modern şehirlerin gürültüsünden ve karmaşasından uzak olan antik kenti keşfe çıkın, Kawah sizinle birlikte gizemli dinozor dünyasında!

Hoşgeldiniz tüm arkadaşlar fabrikamızı ziyarete gelmek!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Kawah

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

2011 yılında kurulan kendi fabrikamız, her yıl 30'dan fazla ülkeye ihraç edilen binlerce dinozor üreten bir üreticiyiz.

Şirket 20 mu (yaklaşık 13000 metrekarelik) alanı, 100'den fazla kişiden oluşan personeli, güçlü üretim ekibinin müşterinin özel durumuna göre yapabileceği tüm projeyi kapsıyor. , aynı zamanda mekanik aksiyon sahnesi tasarımı dahil tasarım devre tasarım yazılımı geliştirme ve diğer hizmetler tasarım devre.

2011'den bu yana Kawah tam sekiz yıldır. Bu dönemde fırtınayı yaşadık, engebeli yürüdük ve mucizeye tanık olduk.
Bu yıl boyunca olağanüstü bir yıl olan 2019'da Türkiye, İtalya, Meksika, Fransa, ABD, Kanada, Rusya, Güney Kore, Japonya, Şili, Suudi Arabistan ve diğer ülkelere ev sahipliği yaptık.
Her zaman müşteri memnuniyetinin, müşterinin güvende kalmasına, müşterinin rahat etmesine izin verdiğine inanıyoruz, bu bizim farklı bir şirket olan Jiahua'mız.
2020'de ve o zamandan beri Kawah sizinle el ele vermeye istekli. Birlikte farklı zamanlardan geçiyorlar.
Burada, orijinal kalbi unutmadık; burada içtenlikle bekliyoruz; Burada, sonsuza dek eşiniz.

Firma Servisi

Animatronic Dinozor ve hayvan projelerimiz tüm dünyada 20 ülkede sergilendi.

ABD, İngiltere, İtalya, Danimarka, Fransa, Polonya, Türkiye, Kazakistan, Rusya, Guatemala, Romanya, Avustralya, İspanya, Şili, Venezuela, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan,

Kore, Pakistan, Malezya, Singapur ve Endonezya vb…

Biz içtenlikle bizim animatronic yapımları ilgilenen arkadaşlar iş görüşmeleri için fabrikamızı ziyaret edilir.Fabrikamızda, daha profesyonel detayları anlayacaksınız.

Animatronik hayvan üretmeyi bitirdikten sonra, kontrol ve inceleme için de kullanılabilir.

Kesintisiz çabalarla, başarılı animatronik dinozor veya hayvan projesi yapmak için müşterilerimize çok yardımcı olduk!

Çin Zigong Ka Wah Handicrafts Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 0

Tüm ürünler bağımsız araştırma ve geliştirme. Biz tasarım dinozor parkı peyzaj projeleri ve sahne tasarımı müşteri talebine göre.

 

Şirket takım

Deneyimli Ekip Üyeleri: Dinozor endüstrisinde 12 yıldan fazla çalışmış.